ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ 1500W/15V/100A PFC PARALLEL RSP1500-15 MEAN WELL
  • ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
  • ΚΩΔΙΚΟΣ: 01.125.0180
  • Βάρος: 1,000.00g
Μάθετε περισσότερα
  • Τύπος: RSP1500-15
  • Τάση: 15V
  • Watt: 1500w
  • Διαστάσεις: 278 x127 x 83.5 mm