ΝΤΟΥΙ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΚΑΦΕ ΜΠΡΟΝΖΕ Ε27 EUROLAMP
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 147-23067
- Βάρος: 200.00g
3,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 3,05€
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ50mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\20\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,115kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Blister |
| Υλικό Προϊόντος | Μεταλλικό/ Metallic |
| Ύψος | 70mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Καφέ Μπρούτζος/ Brown Bronze |