ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ SPRAY ΧΕΡΙΩΝ 4L ΜΕ ΕΝΕΡΓΟ ΟΞΥΓΟΝΟ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 147-90825
- Βάρος: 5,000.00g
25,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 20,44€
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Άδειας ΕΟΦ | 78619/ 30-07-2020 |
| Διάρκεια Ζωής | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Μέγεθος Προϊόντος | 1000ml |
| Μήκος | 190mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 120mm |
| Ποσοστό Αλκοόλης | 81% |
| Σύνθεση ανά 100gr | 81% |
| Συνθήκες Αποθήκευσης/ Φύλαξης | Φυλάσσετε κλειδωμένο, σε καλά αεριζόμενο χώρο, μακριά από πηγές θερμότητας ή πηγές ανάφλεξης/ Keep locked up in a well-ventilated area, away from heat or ignition sources. |
| Συσκευασία | Bottle |
| Ύψος | 260mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Clear/white |