ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΓΙΑ LED SLIM PANEL 24W 85-265V AC 300mA 3 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 145-68098
- Βάρος: 100.00g
5,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 4,18€
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 30000h |
| Ενεργειακή Κλάση | A+ |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +60°C |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 15000 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 24W |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0,50 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Εξόδου (V) | 60-72V DC |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 85-265V |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Χρόνια Εγγύησης | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0,5 sec |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/ Yes |