ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ BACKLIGHT 60X60 48W 220-240V 3000K ΛΕΥΚΟ
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 145-56145
- Βάρος: 4,000.00g
23,23€
Χωρίς ΦΠΑ: 18,73€
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Watt | 105lm/Watt |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 5040lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500Κ |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Samsung |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 48W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/ Yes |
| Σειρά Προϊόντων | PRO |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Εξόδου (V) | 36V DC |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Σχήμα | |
| Μοίρες Φωτισμού | 120 |
| Μέγεθος | |
| Διαμετρος Τοποθέτησης | 600 x 600 mm |