ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED SLIM Φ225 25W ΛΕΥΚΟ PLUS ΟΥΔΕΤΕΡΟ ΛΕΥΚΟ 4000K
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 145-68431
- Βάρος: 500.00g
15,17€
Χωρίς ΦΠΑ: 12,23€
| Watt | |
| Watt | 25 |
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 28lm/Chip |
| Lumen/ Watt | 105lm/Watt |
| Watt/ Chip | 0,20W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 2625lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Μάρκα Chip | Epistar |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 25W |
| Σειρά Προϊόντων | PLUS |
| Σύνολο Chip | 160pcs |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Εξόδου (V) | 65-75V |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 85-265V |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/ Yes |
| Σχήμα | |
| Μοίρες Φωτισμού | 120 |
| Μέγεθος | |
| Διαμετρος Τοποθέτησης | 205 mm |