24W Πάνελ Οροφής Στρογγυλό Λευκό Πλαίσιο 2400 Lumen 4000k SpotLight
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: spot-5224
- Βάρος: 500.00g
17,80€
Χωρίς ΦΠΑ: 14,35€
| Κατηγορία: | LED Downlights LED Panels |
|---|---|
| Ισχύς: | 24W |
| Τάση: | AC110V-265V |
| Γωνία δέσμης: | 180 ° |
| Τύπος LED: | Epistar |
| Φωτεινή απόδοση: | 2400 Lm |
| εξωτερική διάσταση (Φ Χ Υ) (LxWxT): | Φ 238 × H 35 mm |
| Διαστάσεις τοποθέτησης: | Φ 238 mm |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Κατάλληλο για: | Home Office αίθουσα συνεδριάσεων |
| Πιστοποιητικό: | CE RoHS |
| Διάρκεια ζωής: | 50 000 Ώρες |
| Watt | |
| Watt | 24 |
| Σχήμα | |
| Μοίρες Φωτισμού | 180 |
| Μέγεθος | |
| Διαμετρος Τοποθέτησης | 238 mm |