ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ LED SLIM Φ120 6W ΛΕΥΚΟ PLUS Ουδέτερο Λευκό 4000K
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 145-68501
- Βάρος: 500.00g
4,28€
Χωρίς ΦΠΑ: 3,45€
| Watt | |
| Watt | 6 |
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 12lm/Chip |
| Lumen/ Watt | 90lm/Watt |
| Watt/ Chip | 0,2W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 540lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 6W |
| Σειρά Προϊόντων | PLUS |
| Σύνολο Chip | 30pcs |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Εξόδου (V) | 18V DC |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 85-265V |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/ Yes |
| Σχήμα | |
| Μοίρες Φωτισμού | 120 |
| Μέγεθος | |
| Διαμετρος Τοποθέτησης | 120 mm |