24W Πάνελ Οροφής Τετράγωνο Λευκό Πλαίσιο 2400 Lumen SpotLight Ουδέτερο Λευκό
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: spot-5223
- Βάρος: 300.00g
18,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 15,24€
| Κατηγορία: | LED Downlights LED Panels |
|---|---|
| Ισχύς: | 24W |
| Χρώμα φωτός: | 4000K Ουδέτερο Λευκό - 6000K Ψυχρό Λευκό |
| Τάση: | AC110V-265V |
| Γωνία δέσμης: | 180 ° |
| Τύπος LED: | Epistar |
| Φωτεινή απόδοση: | 2400 Lm |
| εξωτερική διάσταση (Φ Χ Υ) (LxWxT): | Φ 235 × H 35 mm |
| Διαστάσεις τοποθέτησης: | Φ 235 mm |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Κατάλληλο για: | Home Office αίθουσα συνεδριάσεων |
| Πιστοποιητικό: | CE RoHS |
| Διάρκεια ζωής: | 50 000 Ώρες |
| Watt | |
| Watt | 24 |
| Σχήμα | |
| Μοίρες Φωτισμού | 180 |
| Μέγεθος | |
| Διαμετρος Τοποθέτησης | 235 mm |