6W Πάνελ Οροφής Τετράγωνο Λευκό Πλαίσιο 600 Lumen SpotLight
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ
- ΚΩΔΙΚΟΣ: spot-5242
- Βάρος: 200.00g
5,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 4,52€
| Κατηγορία: | LED Downlights LED Panels |
|---|---|
| Ισχύς: | 6W |
| Τάση: | AC110V-265V |
| Γωνία δέσμης: | 180 ° |
| Τύπος LED: | Epistar |
| Φωτεινή απόδοση: | 600 Lm |
| εξωτερική διάσταση (Φ Χ Υ) (LxWxT): | Φ 120 × H 35 mm |
| Διαστάσεις τοποθέτησης: | Φ 120 mm |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Κατάλληλο για: | Home Office αίθουσα συνεδριάσεων |
| Πιστοποιητικό: | CE RoHS |
| Διάρκεια ζωής: | 50 000 Ώρες |
| Watt | |
| Watt | 6 |
| Σχήμα | |
| Μοίρες Φωτισμού | 180 |
| Μέγεθος | |
| Διαμετρος Τοποθέτησης | 120 mm |