ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ LED Ουδέτερο Λευκό 4000Κ SLIM 170Χ170 12W ΛΕΥΚΟ PLUS
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 145-68527
- Βάρος: 500.00g
5,54€
Χωρίς ΦΠΑ: 4,47€
| Watt | |
| Watt | 12 |
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 14lm/Chip |
| Lumen/ Watt | 90lm/Watt |
| Watt/ Chip | 0,2W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1080lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 12W |
| Σειρά Προϊόντων | PLUS |
| Σύνολο Chip | 60pcs |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Εξόδου (V) | 36V DC |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 85-265V |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/ Yes |
| Σχήμα | |
| Μοίρες Φωτισμού | 120 |
| Μέγεθος | |
| Διαμετρος Τοποθέτησης | 170 x 170 mm |