ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ LED SLIM Ψυχρό Λευκό 6500K 225Χ225 20W ΛΕΥΚΟ PLUS
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 145-68530
- Βάρος: 500.00g
8,42€
Χωρίς ΦΠΑ: 6,79€
| Watt | |
| Watt | 20 |
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 18lm/Chip |
| Lumen/ Watt | 90lm/Watt |
| Watt/ Chip | 0,2W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1800lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μέγεθος Chip | 2835 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 20W |
| Σειρά Προϊόντων | PLUS |
| Σύνολο Chip | 90pcs |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Εξόδου (V) | 65-75V DC |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 85-265V |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/ Yes |
| Μέγεθος | |
| Διαμετρος Τοποθέτησης | 225 x 225 mm |