ΣΠOT ΚΗΠΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΡΟ GU10 IP65 230V Φ95X100 ΜΑΥΡΟ EUROLAMP
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 145-82027
- Βάρος: 300.00g
9,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 7,33€
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διάμετρος | Φ86 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -35°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\20 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 2,790kg |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 5W led |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK05 |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Προϊόντος | ABS&GLASS |
| Ύψος | 73mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |