ΗΛΙΑΚΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΚΗΠΟΥ ΚΑΡΦΩΤΟ ΜΠΑΛΑ Φ100x335mm 4000Κ EUROLAMP
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 145-20850
- Βάρος: 100.00g
2,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 2,03€
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 1lm |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 12000h |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 10000 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 0,06W |
| Σειρά Προϊόντων | VALUE |
| Τύπος Led | F5 |
| Ύψος Τοποθέτησης | 1 - 3mtr |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 3 sec |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |