ΑΠΛΙΚΑ ΜΑΥΡΗ ΓΩΝΙΑΚΗ ΜΕ ΗΛΙΑΚΟ PANEL 90x54x50mm 3000Κ
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 145-20816
- Βάρος: 300.00g
8,33€
Χωρίς ΦΠΑ: 6,72€
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 5lm |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Γωνία Δέσμης | 180° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +45°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 50000 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 0,14W |
| Σειρά Προϊόντων | PLUS |
| Τύπος Led | φ4.8mm Straw hat led chip |
| Ύψος Τοποθέτησης | 1-2mtr |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνια/ 1 Years |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 1 sec |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |