ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED 3W IP54 220-240V 140X70X70mm ΓΡΑΦΙΤΗ PRO
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 145-52503
- Βάρος: 500.00g
18,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 14,96€
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Watt | 45lm/Watt |
| Watt/ Chip | 0,2W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 135lm |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 300mA |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/ Yes |
| Σειρά Προϊόντων | PRO |
| Σύνολο Chip | 15pcs |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0,50 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Led | SMD2835 |