ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΔΑΠΕΔΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 1F LED 3W IP65 85-265V Φ62mm ΜΑΥΡΟ PRO EUROLAMP
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 145-52551
- Βάρος: 200.00g
11,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 9,29€
Σειρά Προϊόντων: LED UNDERGROUND LIGHT
Ονομαστική Ισχύς (W): 3W
Τάση Τροφοδοσίας (V): 85-265V
Συχνότητα Λειτουργίας (Hz): 50/60Hz
Ένταση Ρεύματος (Α): 550mA
Θερμοκρασία Χρώματος (K): 3000K
Απόδοση σε Lumen (lm): 240lm
Lumen/ Watt: 80lm/Watt
Χωρίς "φλικάρισμα": Όχι/No
Lumen/ Chip: 140lm/Chip
Σύνολο Chip: 1pcs
Watt/ Chip: 3W/Chip
Μάρκα Chip: Bridgelux
Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό: Ναι/ Yes
Τύπος Led: HIGH POWER LED
Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF): >0,50
Χρωματική Απόδοση CRI (Ra): >80
Διάρκεια Ζωής (h): 25000H
Βαθμός Στεγανότητας (IP): IP65
Χρόνος Έναυσης (sec): 0,5 sec
Ενεργειακή Κλάση: A
Χρόνια Εγγύησης: 2 Χρόνια/ 2 Years
Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF): 15000
Θερμοκρασία Λειτουργίας °C: -25°C - +45°C
Υλικό Προϊόντος: Αλουμίνιο/Aluminium
Χρώμα Προϊόντος: Μαύρο/black
Μήκος: 62mm
Πλάτος: 62mm
Ύψος: 94mm
Διάμετρος : Φ62mm
Διάσταση Εγκοπής: Φ55mm
Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg): 0,19kg
Κιβωτοποίηση (τεμ): 1\100
Συσκευασία: White Box
Πιστοποιητικά: Ναι/Yes
Ένδειξη CE: Ναι/Yes
Κλάση: I
Ντουί Λαμπτήρα: LED
Τύπος Σύνδεσης: WIRE DIRECTLY CONNECT
Γείωση Αντικειμένου: Όχι/ No
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 140lm/Chip |
| Lumen/ Watt | 80lm/Watt |
| Watt/ Chip | 3W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 240lm |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 550mA |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 3000K |
| Μάρκα Chip | Bridgelux |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/ Yes |
| Σειρά Προϊόντων | LED UNDERGROUND LIGHT |
| Σύνολο Chip | 1pcs |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 85-265V |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Όχι/No |