ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΠΑΓΚΟΥ 4W LED 3CCT 30cm 175-265V EUROLAMP
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 147-55330
- Βάρος: 500.00g
5,54€
Χωρίς ΦΠΑ: 4,47€
| Watt | |
| Watt | 18W |
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Watt | 75lm/Watt |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 2x680lm |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 20000h |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1,5A |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 6500K |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Li Zhi |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 18W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/ Yes |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0,50 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 12V |
| Τύπος Led | SMD2835 |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Σχήμα | |
| Με Αισθητήρα | Ναι |
| Μέγεθος | |
| Μήκος Λάμπας | 60 cm |