ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗΣ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΟΥ 2 ΕΠΑΦΩΝ
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 147-44500
- Βάρος: 300.00g
7,97€
Χωρίς ΦΠΑ: 6,43€
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Επαφή Θερμοστάτη NO/NC | NO & NC |
| Εύρος Θερμοκρασίας Θερμοστάτη | 30°C - 80°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,102kg |
| Μήκος | 30mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 50mm |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ύψος | 40mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπλε/ Blue |