ΕΞΑΕΡΙΣΤΗΡΑΣ ΛΟΥΤΡΟΥ Φ10 15W
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 147-33210
- Βάρος: 500.00g
15,44€
Χωρίς ΦΠΑ: 12,45€
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Διάμετρος | Φ100mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\30 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,536kg |
| Μήκος | 158mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 15W |
| Πλάτος | 158mm |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Ύψος | 85mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |