ΕΞΑΕΡΙΣΤΗΡΑΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ULTRA THIN PANEL Φ10 12W 220-240V ΛΕΥΚΟ
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 147-33220
- Βάρος: 500.00g
21,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 17,32€
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IPX2 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Διάμετρος | Φ100mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\20 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,642kg |
| Μήκος | 150mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 12W |
| Πλάτος | 150mm |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |