ΕΞΑΕΡΙΣΤΗΡΑΣ ΛΟΥΤΡΟΥ Φ12 16W 220V ΛΕΥΚΟ
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 147-33241
- Βάρος: 400.00g
21,74€
Χωρίς ΦΠΑ: 17,53€
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IPX2 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Διάμετρος | Φ120mm |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\20 |
| Λυχνία Καλής Λειτουργίας | Ναι/ Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,637kg |
| Μήκος | 157mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 16W |
| Πλάτος | 157mm |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |