ΣΕΣΟΥΑΡ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ 1200W 220-240V ΜΕ ΦΙΣ
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 147-45001
- Βάρος: 100.00g
28,67€
Χωρίς ΦΠΑ: 23,12€
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Σούκο | 1 Θέσης UK/ 1 Hole UK |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IPX1 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Διακόπτης | Ναι/ Yes |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1mm |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 5,5A |
| Μήκος | 230mm |
| Μήκος Καλωδίου | 800mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1200W |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι/ Yes |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Σύνδεσης | Φις/ Plug |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |