ΚΑΛΩΔΙΟ ΕΥΚΑΜΠΤΟ H05VV-F 5Χ1mm2
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 150-13121
- Βάρος: 200.00g
1,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 1,19€
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100m/Roll |
| Μήκος Καλωδίου | 100m/Roll |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Roll |
| Τύπος Καλωδίου | H05VV-F |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & PVC/ Copper & PVC |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |