ΚΑΛΩΔΙΟ ΕΥΚΑΜΠΤΟ 4X1,5mm2 ΜΑΥΡΟ
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 150-13165
- Βάρος: 200.00g
1,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 1,29€
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | BS-EN-50525-2-11 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100m/Roll |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,136kg/1m |
| Μήκος Καλωδίου | 100m/Roll |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Roll |
| Τύπος Καλωδίου | H05VV-F |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & PVC/ Copper & PVC |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |