ΚΑΛΩΔΙΟ ΕΥΚΑΜΠΤΟ H05VV-F 3Χ1,5mm2
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 150-14108
- Βάρος: 100.00g
1,28€
Χωρίς ΦΠΑ: 1,04€
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | BS-EN-50525-2-11 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1000m/Drum |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,108kg/1m |
| Μήκος Καλωδίου | 1000m/Drum |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Drum |
| Τύπος Καλωδίου | H05VV-F |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & PVC/ Copper & PVC |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |