ΚΑΛΩΔΙΟ ΕΥΚΑΜΠΤΟ H05VV-F 3Χ2,5mm2 ΣΤΡΟΦΕΙΟ
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 150-14109
- Βάρος: 100.00g
2,05€
Χωρίς ΦΠΑ: 1,65€
Χρώμα Προϊόντος: Λευκό/ White
Μήκος Καλωδίου: 1000m/Drum
Τύπος Καλωδίου: H05VV-F
Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg): 0,163kg/1m
Κιβωτοποίηση (τεμ): 1000m/Drum
Συσκευασία: Drum
Χρόνια Εγγύησης: 2 Χρόνια/ 2 Years
Πιστοποιητικά: Ναι/ Yes
Ένδειξη CE: Ναι/ Yes
Γενικές Πληροφορίες: BS-EN-50525-2-11
Θερμοκρασία Λειτουργίας °C: -20°C - +60°C
Υλικό Προϊόντος: Χαλκός & PVC/ Copper & PVC
Η τιμή του καλωδίου ισχύει ανά μέτρο (m).
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | BS-EN-50525-2-11 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1000m/Drum |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,163kg/1m |
| Μήκος Καλωδίου | 1000m/Drum |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Drum |
| Τύπος Καλωδίου | H05VV-F |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & PVC/ Copper & PVC |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |