ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ ΣΟΥΚΟ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 147-09002
- Βάρος: 100.00g
6,50€
Χωρίς ΦΠΑ: 5,24€
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Σούκο | 1 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Λυχνία Καλής Λειτουργίας | Ναι/ Yes |
| Μέτρηση Ενέργειας σε Joules | 250 Joules |
| Μήκος | 51mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3500W |
| Πλάτος | 72mm |
| Προστασία Από Υπέρταση | Ναι/ Yes |
| Προστασία Επαφών | Ναι/ Yes |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό - Γκρι/ White - Grey |