ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ ΣΟΥΚΟ ΜΕ 2 USB ΓΚΡΙ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 147-09010
- Βάρος: 300.00g
8,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 6,58€
| Χαρακτηριστικά | |
| USB Ampere (A) | 2,4A |
| Αριθμός Σούκο | 1 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θύρα USB | 2 |
| Μήκος | 51mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3680W |
| Πλάτος | 72mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/ Yes |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ύψος | 100mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό - Γκρι/ White - Grey |