ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ ΣΟΥΚΟ ΣE 2 AΠΛA ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 147-10013
- Βάρος: 100.00g
0,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,77€
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Όχι/ No |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 2,5A |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\200 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,032kg |
| Μήκος | 61,6mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1100W |
| Πλάτος | 41,7mm |
| Προστασία Από Υπέρταση | Όχι/ No |
| Προστασία Επαφών | Ναι/ Yes |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ύψος | 41,7mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |