ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ 3m 3X1.5mm ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ ΜΑΥΡΗ Eurolamp
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 147-13011
- Βάρος: 500.00g
6,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 5,49€
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1,5mm |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Μήκος | 3mtr |
| Μήκος Καλωδίου | 3m |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3680W |
| Πλάτος | 80mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/ Yes |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Καλωδίου | H05VV-F |
| Ύψος | 60mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |