Λάμπα AR111 GU10 LED 12W 230V 38° Θερμό Λευκό 3000K Universe
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 2-U004183
- Βάρος: 120.00g
10,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 8,35€
| Watt | 12W |
| Ντουι | GU10 |
| Lumen | 1050 |
| Χρώμα Φωτισμού | 3000K - 4000K |
| Volt | 240V |
| Γωνία Δέσμης | 38° |
Η ΛΑΜΠΑ AR111 GU10 (ES111) LED 12W της UNIVERSE μπορεί να αντικαταστήσει άμεσα τις συνήθεις λάμπες πυρακτώσεως αυτού του σχήματος χωρίς συμβιβασμούς οσον αφορά το μέγεθος και το φωτιστικό αποτέλεσμα.
Η ΛΑΜΠΑ AR111 GU10 (ES111) LED 12W της UNIVERSE έχει ισχύ 12W και μπορεί να αντικαταστήσει επάξια ένα συμβατικό λαμπτήρα AR111. Αποδίδει φωτεινότητα 1050lumen και προσφέρει φωτισμό 38 μοιρών.
Οι λάμπες LED Universe εξοικονομούν έως και 85% στην κατανάλωση ενέργειας προστατεύοντας το περιβάλλον. Επιπλέον, οι λάμπες LED Universe δεν περιέχουν καθόλου υδράργυρο, προσφέροντας μια ασφαλέστερη και οικολογικά φιλικότερη εναλλακτική λύση.
Οι λάμπες LED Universe είναι άμεσης έναυσης και έχουν πολύ μεγάλη διάρκεια ζωής 25.000 ωρών (25 φορές μεγαλύτερη από τις κοινές λάμπες πυράκτωσης).
Εγγύηση: 1 Χρόνος
| Watt | |
| Watt | 12 |
| Χρώμα | |
| Χρώμα Φωτισμού | Θερμό 3000K |
| Τάση | |
| Volt | 230 |
| Σχήμα | |
| Μοίρες | 38 |
| Τύπος Ντουί | GU10 |
| Είδος | |
| Dimmable | Όχι |