ΛΑΜΠΑ LED ΜΑΝΟΛΙΑ 30W E27 2700K 180-265V "PLUS"
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 147-76012
- Βάρος: 2,000.00g
11,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 9,04€
| Watt | |
| Watt | 30 |
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Watt | 115lm/Watt |
| Αντικεραυνική Προστασία | 2kV |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 3450lm |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 40000h |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 70mA |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 30W |
| Σειρά Προϊόντων | PLUS |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0,90 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK08 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 180-265V |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Χρώμα | |
| Χρώμα Φωτισμού | Θερμό Λευκό 2700K |