ΛΑΜΠΑ LED SMD T100 40W E27 6500K 100-277V
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 147-76545
- Βάρος: 1,000.00g
7,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 6,35€
| Watt | |
| Watt | 40 |
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Watt | 100lm/Watt |
| Αντικεραυνική Προστασία | 2kV |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 4000lm |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 40000h |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 345mA |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 40W |
| Σειρά Προϊόντων | PRO |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0,90 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK08 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-277V |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Χρώμα | |
| Χρώμα Φωτισμού | Ψυχρό Λευκό 6500K |