ΛΑΜΠΑ LED SMD T135 100W E40/E27 4000K 100-277V EUROLAMP
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 147-76552
- Βάρος: 2,000.00g
25,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 20,47€
| Watt | |
| Watt | 100 |
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Watt | 100lm/Watt |
| Αντικεραυνική Προστασία | 2kV |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 10000lm |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 40000h |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 860mA |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 4000K |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 100W |
| Σειρά Προϊόντων | PRO |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0,90 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK08 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-277V |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |