ΥΠΟΒΡΥΧΙΟ LED KIT SPOT ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ IP68 3 TEMAXΙΩΝ ΜΕ REMOTE CONTROL RGB EUROLAMP
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 145-55910
- Βάρος: 200.00g
6,11€
Χωρίς ΦΠΑ: 4,93€
| Χαρακτηριστικά | |
| Led Chip/ mtr | 10 chip/pcs |
| Watt/ Chip | 0,2W/Chip |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP67 |
| Γωνία Δέσμης | 60° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 10000h |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 0,45A |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | RGB |
| Μάρκα Chip | Sanan |
| Μέγεθος Chip | 5050 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2W |
| Ρύθμιση Έντασης | Ναι/ Yes |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 4,5V |
| Τύπος Led | SMD5050 |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 0,5 sec |