ΛΑΜΠΑ LED SMD 4W G9 220-240V DIMMABLE Θερμό Λευκό 3000K EUROLAMP
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 147-77652
- Βάρος: 100.00g
2,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 2,40€
| Watt | |
| Watt | 4 |
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 400lm |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 25000h |
| Ενεργειακή Κλάση | A+ |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +45°C |
| Ντουί Λαμπτήρα | G9 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 4W |
| Σειρά Προϊόντων | PLUS |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0,50 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Χρώμα | |
| Χρώμα Φωτισμού | Θερμό Λευκό 3000K |