ΠΡΟΦΙΛ ΧΩΝΕΥΤΟ 2000*16,7*6,5 90° PLUS EUROLAMP
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 145-70905
- Βάρος: 1,000.00g
4,13€
Χωρίς ΦΠΑ: 3,33€
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Γενικές Πληροφορίες | 18W/M Max |
| Γωνία Δέσμης | 90° |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,320kg |
| Μήκος | 2000mm |
| Πλάτος | 17,5mm |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό & Πλαίσιο Αλουμινίου/ Plastic & Frame of Aluminium |
| Ύψος | 7mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |