LED Ταινία 230V 9W/m 865 lm/m 5050 IP65 3000K Dimmable Universe
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 2-U004190
- Βάρος: 100.00g
5,56€
Χωρίς ΦΠΑ: 4,48€
-ΟΛΕΣ ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ 230V ΚΟΒΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ 1 ΜΕΤΡΟ-
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:
ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΑΛΩΔΙΟ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ
A FLAT DRIVER GT-P4 4A/50Μ ΜΕ ΘΕΡΜΟΣΥΣΤΕΛΟΜΕΝΟ 7cm ΜΕ ΤΕΡΜΑΤΙΚΗ ΤΑΠΑ (Πατήστε στο σύνδεσμο)
*OI ΤΑΙΝΙEΣ LED EINAI ΑΠΌ PVC ΔΙΑΦΑΝΟ ΑΝΤΙ‐UV
* OI ΤΑΙΝΙEΣ LED ΝΤΙΜΑΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΙΝΟ DIMMER
* TA ΚΑΛΩΔΙΑ EINAI ΑΠΌ ΧΑΛΚΟ 0,5 mm2
ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΗΣ:
* OI ΤΑΙΝΙΕΣ ΔΕΝ ΣΥΝΟΔΕΥΟΝΤΑΙ ΑΠΌ EΞΑΡΤΗΜΑΤΑ, TA ΟΠΟΙΑ ΔΙΑΤΙΘΕΝΤΑΙ ΧΩΡΙΣΤΑ.
| Kelvin | 3000K |
| lm/chip | 18 |
| lm/m | 865 lm/m |
| VOLT | 230 |
| PCB | 8mm |
| LED/m | 5050-60 |
| Διάσταση | 6,50 X 13,50mm |
Η ΑΝΑΓΡΑΦΟΜΕΝΗ ΤΙΜΗ ΕΧΕΙ ΟΡΙΣΤΕΙ ΓΙΑ 1 ΜΕΤΡΟ LED ΤΑΙΝΙΑΣ
| Watt | |
| Watt ανα μέτρο | Από 7.1 εώς 15 watt |
| Χαρακτηριστικά | |
| Φωτεινότητα Lm/m | 501- 1000 Lumens |
| Χρώμα | |
| Χρώμα Φωτισμού Ταινιών | Θερμό Λευκό |
| Ανθεκτικότητα | |
| Αδιαβροχοποίηση Ταινιών | Αδιάβροχη |
| Κατασκευή | |
| Πυκνότητα Led/m | 60 |
| Μέγεθος | |
| Συσκευασία Led Ταινίας | Επιλογή μέτρων 1-50 |