ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΜΕ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ ΜΑΥΡΟΣ ΜΕ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΒΑΣΗ Φ40 60W
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 147-29088
- Βάρος: 20,000.00g
26,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 21,69€
| Χαρακτηριστικά | |
| Διάμετρος | Φ40cm |
| Ενεργειακή Κλάση | A+ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 4,6kg |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 5,1kg |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 60W |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | 105-125cm |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 53dB |
| Στροφές | 1250rpm |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ταχύτητες | 3 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PP |
| Ύψος | 125cm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |