ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΜΕ ΟΡΘΟΣΤΑΤΗ ΜΠΛΕ-ΛΕΥΚΟΣ Φ40 60W EUROLAMP
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 147-29021
- Βάρος: 12,000.00g
21,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 17,66€
| Χαρακτηριστικά | |
| Διάμετρος | Φ40cm |
| Ενεργειακή Κλάση | A+ |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2kg |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 2,5kg |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 60W |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | 112-122cm |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 52,5dB |
| Στροφές | 1250rpm |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ταχύτητες | 3 |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | PP |
| Ύψος | 122cm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό - Μπλε/ Green - Blue |