ΕΝΤΟΜΟΚΤΟΝΟ 4W ΜΕ ΗΛΙΑΚΟ ΠΑΝΕΛ 75CM ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΟ IPX4 EUROLAMP
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 300-46004
- Βάρος: 4,000.00g
26,68€
Χωρίς ΦΠΑ: 21,52€
| Χαρακτηριστικά | |
| Αυτονομία Μπαταρίας | 3.7V / 1800mAh |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IPX4 |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | SOLAR PANEL 6V/350MA 1,7W |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,420 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,650 |
| Μήκος | 125mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 4W |
| Πλάτος | 125mm |
| Τύπος Μπαταρίας | Lithium 18650 |
| Τύπος Σύνδεσης | Type-C |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό / Plastic |
| Υψηλή Τάση | 800V |
| Ύψος | 750mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο / Black |