ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΙΣΙΟ 2.5Χ75mm EUROLA,MP
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 147-18110
- Βάρος: 200.00g
1,20€
Χωρίς ΦΠΑ: 0,97€
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,033kg |
| Μήκος | 16cm |
| Νούμερο Προϊόντος | 2.5Χ75mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag & Label on the product |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 1000V |
| Υλικό Προϊόντος | S2 Steel - PP - TPR |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Χρώμα Προϊόντος | Κόκκινο - Κίτρινο/ Red - Yellow |