Τροφοδοτικό Πλαστικό LED Power Supply 72W 12V 6A Plastic
- ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ:
- ΚΩΔΙΚΟΣ: 2.2.9
- Βάρος: 150.00g
15,53€
Χωρίς ΦΠΑ: 12,53€
| Κατηγορία: | LED Τροφοδοσία |
|---|---|
| Περιγραφή: | Τροφοδοτικό |
| Τάση λειτουργίας: | 12V DC |
| Τάση: | AC100V-240V |
| Ισχύς: |
72 watt |
| Τάση εισόδου: | AC 100-240 V 50/60Hz ,sk |
| Τάση εξόδου: | 12V DC |
| ισχύς εξόδου: | 72w |
| Διαστάσεις: | 55*30*130mm |
| Πιστοποιητικό: | CE RoHS,cs |
| Εγγύηση: | 1 χρόνο |
| Watt | |
| Watt | 72 |
| Τάση | |
| Volt | 12 |
| Ανθεκτικότητα | |
| Στεγανότητα | Μη Αδιάβροχο |