PSVS-1500 SWITCHING ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚO ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΗΣ ΤΑΣΗΣ ΕΞΟΔΟΥ 3-12V DC 1500mA AMARAD
ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ:
1-3 Εργάσιμες
ΚΩΔΙΚΟΣ:
2.1.16
Βάρος:
500.00g
Amarad
Σύμφωνα με 0 αξιολογήσεις.
Γράψτε μια αξιολόγηση
Ποσότητα
Καλάθι
Επιθυμητό
Σύγκριση
BestPrice.gr
ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Τάση εισόδου: 100-240V AC 50/60Hz
Τάση εξόδου: 3-4,5-5-6-7,5-9-12V DC
Ρεύμα εξόδου: 1500mA max
Κατάλληλο για την: Τροφοδοσία ηλεκτρονικών μικροσυσκευών
Η συσκευασία περιλαμβάνει: 6 DC connectors 3.5x1,35 mm -
5,5x2,1 mm - 5.5x2.5mm - 2.35x0.7mm- 4,0x1,2 mm-2.5mm mono plug κατάλληλα για τις περισσότερες ηλεκτρονικές μικροσυσκευές
Διαστάσεις: 93x45.5x73 mm
Βάρος: 0,12 kgr
Ετικέτες:
psvs-1500
switching
ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚo
ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΗΣ
ΤΑΣΗΣ
ΕΞΟΔΟΥ
3-12v
1500ma
amarad
Τροφοδοτικά
Ρυθμιζόμενης
Τάσης
Εξόδου
ΕΙΔΑΤΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ
ΠΡΟΒΟΛΗ
Τάση εισόδου: 100-240V AC 50/60Hz Τάση εξόδου: 3-4,5-5-6-7,5-9-12V DC Ρεύμα εξόδου: 1500mA max Κατάλληλο για την: Τροφοδοσία ηλεκτρονικών μικροσυσκ..