Τροφοδοτικό-Κατανεμητής Για C.C.T.V. Κάμερες 12V 4,6A 5 Καναλιών MHP-50-12-5 Amarad
  • ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: 1-3 Εργάσιμες
  • ΚΩΔΙΚΟΣ: 1.2.6
  • Βάρος: 200.00g
ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ-ΚΑΤΑΝΕΜΗΤΗΣ ΓΙΑ C.C.T.V. ΚΑΜΕΡΕΣ 12V 4,6Α 5 ΚΑΝΑΛΙΩΝ
Τάση εισόδου: 100-240V AC 50/60Hz
Τάση εξόδου: 12V DC
Ρεύμα εξόδου: 4,6Α max
Κατανομή εξόδου: 5 κανάλια Χ 0,9 A max ανά έξοδο ασφαλισμένη η κάθε
μια με ασφάλεια PTC (επανέρχεται μετά το τέλος του προβλήματος)
Προστασία από: Bραχυκύκλωμα, υπερφόρτωση, υπέρταση
Ενδείξεις: Λειτουργιών με LED
Κατάλληλο για: Την τροφοδοσία καμερών PTZ, IR illuminators, VDR κ.α
Διαστάσεις: 142x106x49mm